KÖÖGIMÖÖBLI TELLIMINE

Uue köögimööbli tellimiseks mõõtke ära kõigepealt ruum, kuhu Teie nägemusel uus mööbel peaks mahtuma. Pange kirja kõikvõimalikud mõõdud, mis on võimalik võtta – lae kõrgus, uste ja akende asukohad, veekraanide ja kanalisatsioonitoru asukohad ning samuti ka elektrikontaktide ja ventilatsiooni ava asukohad. Võimalusel joonistage vabas vormis oma nägemus uuest köögimööblist koos mõõtudega ning mõelge välja meelepärane toon. Hea oleks, kui on olemas mingisugune nägemus ka soovitavatest materjalidest – melamiinplaat, spoonplaat, täispuit – valik on siinkohal väga lai. Milline võiks olla mööbli pinnaviimistlus, kas lakitud, kõrgläikega värvitud või hoopis poolmatt värv.

Kui oleme saanud Teilt esmased vajalikud andmed, koostame vajadusel mööbli projektjoonise. Kuulame ära Teie nägemuse, arvestame nendega ning pakume kogemusest välja ka omapoolseid ideid. Kui Teil on juba olemas täpne ettekujutus ja joonis oma tulevasest mööblist, siis jääb meie ülesandeks paika panna mööbli täpsed mõõdud. 3D projektjoonise koostamine on üldjuhul lisatasu eest, aga kui tellite köögimööbli meilt, siis sisaldub projektjoonise koostamine juba mööbli hinnas.

Kui oleme jõudnud läbirääkimistes nii joonise kui materjalidega lõpliku valikuni ning saanud kokkuleppele hinnas, siis toimub köögimööbli tellimine, mispeale vormistame tellimuse eelnevalt Teiega kooskõlastatud hinnapakkumise alusel. Tellimus jõustub  50% ettemaksu laekumisega pakkumise hinnast. Tellimuse lõplik (100%) tasumine toimub üldjuhul kas enne mööbli paigaldust või üleandmist, juhul kui mööbel on tellitud ilma paigalduseta ja me ei ole eelnevalt kokku leppinud teisiti.

Tellimiseks täitke ära hinnapäringu vorm, mille leiate Avalehe alaosast või saatke meile e-mail koos näidispiltidega aadressile info@koogimoobel.net.