KÖÖGID

Vaata tehtud kööke, meie valmistatud köögid.

Suuremat valikut meie köökidest vaata siit köögimööbel.

 

 • Valge köögimööbel

  Valge köögimööbel

  Köögimööbel on valmistatud: uksed – tamme spoonplaadist raamuksed (viimistletud valge toonlakiga). karkass – valge melamiinplaat. töötasapind – graniidist.

 • Valge kõrgläikega köögimööbel

  Valge kõrgläikega köögimööbel

  Kõrgläikega köögimööbel on valmistatud: uksed – valge kõrgläige (poleeritud kõrgläikeline värv, alumistel ustel freesitud käepidemed, ülemised uksed alt servast avatavad). karkass – valge melamiinplaat. töötasapind – tamme täispuidust (viimistletud valge peitsi ja tööpinna õliga). kogu köögitehnika on antud mööblisse täielikult integreeritud.

 • Kivist tööpinnaga köögisaar

  Kivist tööpinnaga köögisaar

  Köögisaar ja köögimööbel on valmistatud: uksed ja sahtlipaneelid- tamme spoonplaadist raamuksed (viimistletud valge toonlakiga). karkass – valge melamiinplaat. töötasapind – graniidist.

 • Oranzide uste ja kivist tööpinnaga köögimööbel

  Oranzide uste ja kivist tööpinnaga köögimööbel

  Köök ja köögisaar on valmistatud: uksed ja sahtlid – MDF plaat (viimistletud oranzi poolmatt värviga). karkass – must melamiinplaat. köögi töötasapind – musta värvi graniidist.

 • Stiilne köögimööbel tamm

  Stiilne köögimööbel tamm

  Köögimööbel ja köögisaar on valmistatud: alumised uksed ja sahtlid – tamme spoonplaadist (sile uks, viimistletud lakiga). ülemised uksed – anodeeritud alumiiniumraam ja lillelise mustriga klaas. alumised nähtavad küljed – tamme spoonplaadist (viimistletud lakiga). ülemised nähtavad küljed – MDF plaat (viimistlus valge poleeritud kõrgläige). karkass – valge melamiinplaat. köögi töötasapind – kõrgsurvelaminaat koos tamme täispuidust servakandiga. köögisaare(…)